Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu
PT-Cruiser
Hieronder vindt je ons assortiment van Luchtfilters/Air-Intakes Chrysler PT-Cruiser. Je vindt in deze categorie sport-luchtfilters en Performance Air-Intake kits in diverse uitvoeringen. We leveren de bekende merken K&N, Green Air filters, Pipercross, Injen, FK en nog veel meer.

Filter

6 Products
23.63
GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V

GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V

P0421.76

GREEN luchtfilterkit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V Bouwjaar: 2000- Type filter: Green Direct Intake 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 128,02 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 167,64 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
23.64
GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V

GREEN kit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V

DW004.77

GREEN luchtfilterkit Chrysler PT-Cruiser 2.0 16V Bouwjaar: 2000- Type filter: Green DynaTwist 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 267,12 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 349,80 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
23.64
GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.0

GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.0

950340.47

GREEN vervangingsfilter Chrysler PT-Cruiser 2.0 Bouwjaar: 2000- Paneel: l/b/h mm, Rond: u/i/h mm: paneel:257*190 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 63,50 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 83,16 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
23.63
GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.2 CRD

GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.2 CRD

960148.48

GREEN vervangingsfilter Chrysler PT-Cruiser 2.2 CRD Bouwjaar: 2002- Paneel: l/b/h mm, Rond: u/i/h mm: paneel: met schuine kant 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 102,82 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 134,64 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
23.64
GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 16V

GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 16V

950340.50

GREEN vervangingsfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 16V Bouwjaar: 2000- Paneel: l/b/h mm, Rond: u/i/h mm: paneel:257*190 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 63,50 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 83,16 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
23.64
GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 GT turbo

GREEN luchtfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 GT turbo

950340.49

GREEN vervangingsfilter Chrysler PT-Cruiser 2.4 GT turbo Bouwjaar: 2003- Paneel: l/b/h mm, Rond: u/i/h mm: paneel:257*190 2.000.000 km garantie4 lagen katoentot 40% meer luchtExtra sterke rubbersAutospecifieke ontwikkelingBewezen kwaliteit!

Verkoopprijs: € 63,50 Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 83,16 Normale prijs
Producthoeveelheid: Voer de gewenste hoeveelheid in of gebruik de knoppen om de hoeveelheid te verhogen of te verlagen.
WhatsApp ons