€ 89,00
% Aanbiedingsprijs Normale prijs: € 119,00 Normale prijs (25.21% bespaard)
Beschikbaar, levertijd 20-30 werkdagen
Productinformatie "Zijdiffusers VW Golf 7.5 R Facelift Glans Zwart"
Zijdiffusers VW Golf 7.5 R Facelift Glans Zwart
Geef jouw Volkswagen Golf 7.5 R Facelift een sportieve en stijlvolle upgrade met deze hoogwaardige zijdiffusers in glans zwart Deze zijdiffusers zijn speciaal ontworpen om perfect aan te sluiten op de achterzijde van jouw auto en zorgen voor een agressieve en dynamische uitstraling
Materiaal
De zijdiffusers zijn gemaakt van ABS-kunststof dat lichtgewicht sterk en bestand is tegen UV-straling en weersinvloeden De glanzende zwarte afwerking geeft een moderne en luxe uitstraling die de sportieve lijnen van jouw Golf 7.5 R Facelift benadrukt
Montage
De set wordt geleverd met montagematerialen en een duidelijke montagehandleiding De installatie is eenvoudig en vereist geen aanpassingen aan de originele carrosserie waardoor je snel kunt genieten van een verbeterde look en aerodynamica
Voordelen
Sportieve en stijlvolle upgrade voor jouw Volkswagen Golf 7.5 R Facelift
Gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof
Glanzende zwarte afwerking voor een luxe uitstraling
Weer- en UV-bestendig materiaal dat lang meegaat
Eenvoudige montage zonder aanpassingen
Verbetert de aerodynamica en geeft je auto een bredere krachtige look
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.