Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

VW Golf 1 GTI Downpipe-back Non-Resonated (louder) Systeem

VW Golf 1 GTI Downpipe-back Non-Resonated (louder) Systeem

Beschrijving

Productinformatie "VW Golf 1 GTI Downpipe-back Non-Resonated (louder) Systeem"

VW Golf 1 GTI  Downpipe-back Non-Resonated (louder) Systeem

1976 to 1983

Non-resonated (louder) for fitment to the OE downpipe

Systeem bestaad uit:

     MSVW444: Voorste aansluitleiding (naar OE of Milltek Downpipe)
     MSVW445REP: Vervangende pijp voor middelste uitlaatdemper
     MSVW446: Over-as buis
     MSVW447: Achterste uitlaatdemper
     MSVW448: Gepolijste punt

Belangrijkste feiten     
  • Pipe Ø: 2.25" (57.15mm)
  • Tip style: Single Skin 60.3mm
  • Fitting takes from 1.00 to 1.50 hours
Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


 Fabrikant Info

VW Golf 1 GTI Downpipe-back Non-Resonated (louder) Systeem

Meer dan 20 jaar van voortdurende ontwikkeling en technische expertise op het gebied van uitlaten hebben geleid tot het Milltek Sport programma, dat wij nu kennen. Milltek Sport biedt een voortdurend groeiend en samenhangend programma van performance uitlaatsystemen, dat voortbouwt op het succes van merken zoals Audi, Volkswagen, Porsche, Mini en BMW. Milltek Sport heeft een goede reputatie bij Chip Performance en staat hoog op het verlanglijstje van autobezitters.

Milltek Sport uitlaten worden gemaakt van een hoge kwaliteit RVS, namelijk type 304; dit type RVS wordt ook in de luchtvaartindustrie toegepast! Dit materiaal is antimagnetisch (RVS van andere fabrikanten hoeft dat niet te zijn) en is minder gevoelig voor verkleuring. Dit RVS materiaal wordt gebruikt voor alle pijpen en voor de gehele demperconstructie. De uitlaten worden in vorm gebogen door middel van de doornbuigtechniek. Hiermee blijft de binnendiameter gelijk in bochten en dus doorstroming volledig en kunnen de prestaties gegarandeerd worden zonder verlies van koppel.

Resonated (stiller) of Non-Resonated (luider)?

Milltek Sport brengt haar uitlaatsystemen in twee varianten op de markt, namelijk de resonated variant en de non-resonated variant. De resonated variant heeft een extra kamer, genaamd ‘resonator’, met een hoeveelheid lucht waardoor het motorgeluid gedempt wordt. De resonated is dus de stillere variant, ten opzichte van de non-resonated. De extra dempingskamer in de resonated uitlaat zorgt voor de zelfde prestaties als de non-resonated uitlaat.

Scherpe prijzen
Technische ondersteuning
Enorm assortiment
Snelle levering
WhatsApp ons