Productinformatie "Intercooler Porsche 911 Turbo, 911TurboS 996 Wagner Performance kit"
Intercooler Porsche 911 Turbo, 911TurboS 996 Wagner Performance kit
De Performance High Performance Intercoolers hebben de volgende netto afmetingen (355mm x 220mm x 90mm = 7,029cm³) en bieden dus 17% meer laadluchtvolume in vergelijking met de originele intercoolers. Het gaas van de performance intercooler biedt zeer goede koeleigenschappen. Het gewicht van de intercooler bedraagt 2x 5,7kg. CAD-ontwikkelde vrijgevormde eindbakken van gegoten aluminium voor de best mogelijke interne luchtstroom. Over het geheel genomen hebben deze intercoolers minder tegendruk dan de standaard intercooler. Bovendien hebben al onze intercoolers een anticorrosiecoating met warmtegeleidende eigenschappen. Dit garandeert een optimale koeling met een aanzienlijke prestatieverhoging. Volledig installatieklare kit, eenvoudig te vervangen door de standaard intercooler - inclusief siliconenslangen en aluminium adapter. Getest en drukstabiel tot 6 bar. Al onze producten zijn onderworpen aan een constante kwaliteitscontrole.
Porsche 996 911Turbo 309KW/420PK (2000-2006)
Porsche 996 911Turbo S 331KW/450PK (2004-2006).
Leveringsomvang:
2 intercoolers
4 siliconen slangen
4 slangklemmen
1 montage materiaal
2 aluminium adapters
Aanmelden
Fabrikant Info
WAGNER Intercoolers zijn leverbaar als Performance en Competition. Het verschil zit in het type gebruikte gaas. Bij de Performance is dat "Bar & Plate" en bij de Competition "Tube Fin".
Daarnaast zijn er nog 3 verschillende volumes: EVO1, EVO2 en EVO3.
EVO1 is ontwikkeld om gebruikt te worden in combinatie met de originele turbolader met als resultaat een zeer efficiënte koeling van de inlaatlucht. EVO2 en EVO3 hebben een grotere volume en gaan prima samen met de toename van inlaatlucht na een turbolader upgrade. Afhankelijk van het systeem worden ook de in- en uitlaat diameters vergroot.
Deze intercoolers worden met de benodigde siliconen slangen geleverd.