Bodykit Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167
€ 841,00
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Beschikbaar, levertijd 20-30 werkdagen
Productinformatie "Bodykit Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167"
Bodykit Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167 Bouwjaar 2023 -
Geef jouw Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167 uit 2023 en later een complete en sportieve upgrade met deze hoogwaardige bodykit. Deze bodykit benadrukt het krachtige karakter van de GLS en zorgt voor een agressieve, luxe uitstraling die perfect aansluit bij het AMG-design.
Past op
Speciaal ontwikkeld voor de Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167, bouwjaar 2023 en nieuwer. De onderdelen sluiten naadloos aan op de originele carrosserie, waardoor het strakke en robuuste design behouden blijft.
Kenmerken
De bodykit bestaat uit zorgvuldig ontworpen onderdelen gemaakt van duurzaam en lichtgewicht ABS kunststof. Alle onderdelen zijn afgewerkt in een hoogwaardige kwaliteit en zijn bestand tegen weersinvloeden, steenslag en UV-straling. De kit omvat onder andere voorspoiler, zijskirts, achterdiffuser en spoilers die samen zorgen voor een harmonieuze en agressieve uitstraling.
Montage
Wordt geleverd met alle benodigde bevestigingsmaterialen en een heldere montagehandleiding. Dankzij de voertuig-specifieke pasvorm is montage eenvoudig uit te voeren zonder permanente aanpassingen aan de auto.
Bestel nu
Maak jouw Mercedes-Benz GLS Facelift AMG-Line X167 compleet met deze exclusieve bodykit en geef je auto een sportieve en robuuste uitstraling. Bestel vandaag nog bij CarFantasy.nl en onderscheid je op de weg met een AMG-look van topkwaliteit.
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Fabrikant Info
Maxton Design is gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van tuning-elementen voor auto's. Het bedrijf Maxton werd opgericht in 2004 en bouwt sinds 2006 een eigen merk: MAXTONDESIGN - actief in de marketing van zijn eigen producten. Onze missie is om unieke producten van hoogwaardige materialen te produceren. We hebben onze eigen ontwerpafdeling en alle machines die nodig zijn voor het productieproces. We hebben momenteel thermovormmachines, een 5-assige CNC-freesmachine en een 3D-laserscanner. Deze factoren hebben ons bedrijf in staat gesteld om ons eigen merk in heel Europa te ontwikkelen en te creëren. Dankzij ons partnerprogramma hebben we partnerbedrijven in veel EU-landen.
We hebben een TÜV-certificaat volgens de Duitse en internationale verkeersregels. Al onze producten zijn TUV-gecertificeerd voor materiaal en geselecteerde producten hebben ook TUV-gecertificeerd voor het product.
Wij produceren alle elementen van hoogwaardige materialen van bekende fabrikanten uit heel Europa. We gebruiken ABS thermovormen, handmatig lamineren en automatisch lamineren met spuitgietmachines.
We bieden een verscheidenheid aan bumpers, side skirts en spoilers, die wettelijk beschermd zijn in heel Europa.
We streven consequent onze doelen na en werken aan een belangrijke positie in de markt voor autotuning. Onze doelen zijn klanttevredenheid en het creëren van een Europees erkend merk voor Tuning.